Videozáznam z 9. veřejného zasedání zastupitelstva obce Nový Malín

Videozáznam z 9. veřejného zasedání zastupitelstva obce Nový Malín

Přinášíme vám videozáznam z 9. veřejného zasedání zastupitelstva obce ze dne 19.12.2023.

Celý záznam trvá 5 hodin, v popisku pod videem jsou označena jednotlivá projednávaná témata.

A co by vás tak třeba mohlo zajímat : čas 46:39 – Finanční záležitosti – projednávání rozpočtu obce na rok 2024. Pro schválení rozpočtu hlasovalo 8 koaličních zastupitelů – zastupitelé za Perspektivu byli proti schválení rozpočtu, jehož součástí je i převod částky 5 mil. Kč z obecního rozpočtu na účet společnosti Provozní Nový Malín s.r.o. Vzhledem k tomu, že starostou obce nebyl stále předložen podnikatelský záměr areálu dřevoskladu (na záznamu řešeno v čase 1:43:02), a tato částka má být provozní společností použita na úhradu části kupní ceny za dřevosklad, nemohli jsme návrh rozpočtu podpořit. Dotaz na účetní výkazy a hospodaření společnosti Provozní Nový Malín s.r.o. je v čase 1:47:40.

A v čase 4:32:25, se můžete podívat na projednávání uzavření veřejnoprávní smlouvy s Městskou policií v Šumperku o umístění stacionárních radarů na měření rychlosti v naší obci – ano, bude se měřit, takže řidiči, nohu z plynu

Protože jednání jsou dlouhá a není dostatek času na projednávaná témata, podali jsme 8. ledna žádost o svolání veřejného zasedání obecního zastupitelstva, které by mělo proběhnout do konce ledna.

https://www.youtube.com/@malinskyzaznamnik

Sdílejte tento příspěvěk

Naše sociální sítě

Náš email

info@perspektivapronovymalin.cz

František Solař © 2023