Videozáznam ze 7. veřejného zasedání zastupitelstva obce Nový Malín

Videozáznam ze 7. veřejného zasedání zastupitelstva obce Nový Malín

Přinášíme vám videozáznam ze 7. veřejného zasedání zastupitelstva obce ze dne 21.9.2023 📽 odkaz zde https://www.youtube.com/@malinskyzaznamnik/videos

K tomuto záznamu připojujeme omluvu zastupitele Ing. Petra Kuby. Při projednávání bodu „Záměr prodeje pozemků v areálu bývalé cihelny – STROM PRAHA a.s.“ Ing. Kuba omylem zaměnil společnost STROM PRAHA a.s., IČ: 257 51 069, která má zájem koupit pozemky v areálu bývalé cihelny, za podobně pojmenovanou společnost STROM, a.s., IČ: 601 96 254, také se sídlem v Praze.

Ing. Kuba poukázal na personální a majetkovou propojenost starosty obce Mgr. Marka Štencla v souvislosti s jeho obchodním podílem a funkcí jednatele ve společnosti WANEMI INVESTMENT s.r.o., IČ: 278 13 053, kde drží obchodní podíl přes svoji dceřinou společnost MHM EKO s.r.o. „v likvidaci“ společnost STROM, a.s., IČ 601 96 254 se sídlem v Praze. Nejedná se však o provázanost se společností STROM PRAHA a.s., IČ: 257 51 069, která má zájem koupit pozemky. Výsledek hlasování o tomto bodu nebyl námitkou Ing. Kuby ovlivněn.

Ing. Kuba poslal Mgr. Štenclovi písemnou omluvu a osobně se starostovi omluví na příštím zasedání zastupitelstva obce.

Sdílejte tento příspěvěk

Naše sociální sítě

Náš email

info@perspektivapronovymalin.cz

František Solař © 2023